С оградните профили от композитно дърво изработваме огради по ваш дизайн. Те позволяват, както вертикален, така и хоризонтален монтаж.
Композитното дърво на "Артефино" съдържа в себе си голям процент естествена дървесина и по-малко полимери, които го правят устойчиво на температурните амплитуди, на влага, слънце и инсекти, без никаква поддръжка през годините.Това го прави предпочитан материал в екстериора.
Ограден профил AFD - CF 14 от серия Класик можете да съчетаете с фасадна облицовка или декоративните ни профили и декинг настилка от същата серия. Всичко, което трябва да направите е да изберете цвят от серия Класик. Така всичко в екстериора на вашата къща или вила може да бъде цветово съчетано със стил и с красотата на продуктите на Артефино.

Приложение: Ограден профил
Серия: Класик
Артикул: AFD - CF 14
Вид: Композитен профил
Размер: 140x11мм
Цвят: Тик
Повърхност: Драскано
Цена: 10,66 лв. без ДДС/л.м.


ПОДОБНИ ПРОДУКТИ
Серия: Класик
Артикул: AFD - CF 05
Вид: Композитен профил
Размер: 50x11мм
Цвят: Тик
Повърхност: Релеф 3
Цена: 3,39 лв. без ДДС/л.м.
Серия: Класик
Артикул: AFD - CF 07
Вид: Композитен профил
Размер: 70x11мм
Цвят: Тик
Повърхност: Релеф 2
Цена: 5,09 лв. без ДДС/л.м.

СЪЧЕТАЙТЕ СЪС: